Rama mban fjalimin e fitores në Tiranë

No Comment Yet

Kryetari i Partisë Socialiste dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është duke mbajtur fjalimin e fitores dhe falënderimit në Sheshin “Skenderbej” në Tiranë. Për të festuar fitoren janë mbledhur dhjetëra-mijëra mbështetës dhe simpatizantët të PS-së.

Rama më parë kishte shkruar në Facqebook “Asnjë organizim, asnjë detyrim, asnjë festë sonte në 18.30 në sheshin Skënderbej për fjalën e fitores! Kush të dojë është i mirëseardhur”.

 

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *