Presidenti Nishani nderon dy artistet e njohura shqiptare (FOTO)

No Comment Yet

Këngëtarja Aurela Gaçe, ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku është shprehur e nderuar për këtë vlerësim, shkruan KultPlus.

Dy këngëtaret e njohura shqiptare të cilat njihen për vokalin e veçantë të tyre, Aurela Gaçe dhe Eli Fara, janë nderuar nga presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani me titullin ‘Nderi i Kombit’.

Këngëtarja Aurela Gaçe, ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku është shprehur e nderuar për këtë vlerësim. 

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *