Nuk ka dashni’ për Greta Koçin dhe Genc Prelvukajn

No Comment Yet

Këngëtarët e njohur shqiptar Genc Prelvukaj dhe Greta Koçi kanë zyrtarizuar se do të vijnë së bashku për të sjellë një projekt të ri. Përmes një fotoje të hedhur në rrjetin e tyre në Instagram, dyshja ka bërë të ditur se projekti i ri do të dalë këtë të shtune në orën 13:00. Titulli i kësaj kënge do të jetë “Nuk ka dashni”.
Ajo çfarë nuk dyshojmë është se kjo këngë do të shëndrrohet në super hit.

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *