Modelja shqiptare feston 2-vjetorin e martesës

No Comment Yet

Emina Çunmulaj është martuar para dy vitesh me biliarderin iraniano-amerikan, Sam Nazarian.
Bukuroshja shqiptare ka vendosur të ndajë disa momente të dasmës me fansat e saj në Instagram duke postuar foto të realizuara dy vite më parë ndërsa festonte më bashkëshortin 2-vjetorin e martesës.
“Gjthmonë do të jem pranë teje,”-shkruan modelja në një foto.
Çifti ka përshëndetur fansat nga jahti luksoz dhe janë nisur me pushime.

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *