Messi kalon pushimet në Ibiza me …(Foto)

No Comment Yet

Ylli argjentinas po kalon disa ditë pushime, pasi ai ndihmoi vendin e  tij të mundë Brazilin 1-0 në miqësoren e tyre në Melburn të Australisë ditën e  premte. Tashmë Messi ka vendosur të kalojë disa kohë më familjen e tij  në ishullin Balearic ku qëndorjnë shokët e tij të ekipit  Luis Suarez, së bashku me ish -lojtarin e Barcelonës, Fabregas dhe familjet  e tyre . Të tre lojtarët u nisën për në Ibiza të dielën për t’u çlodhur dhe për të rimarrë vetën  përpara një vere potencialisht përcaktuese.

Fabregas është më gruan e  tij Daniella Semaan dhe fëmijët Lia, Capri dhe Leonardo. Messi është së bashku me gruan Antonella Roccuzzo dhe dy djemtë Mateon dhe Thiagon. Ndërsa edhe Suarez ishte me gruan dhe fëmijët e tij.

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *