Ja në sa ora do të boksoi sonte Nuri Seferi (FOTO)

No Comment Yet

Boksieri shqiptar Nuri Seferi sonte do të boksoi përballë Laszlo Humbert nga Hungaria.

Ja postimi i plotë;

“Sonte nga ora 21:30 do të ngjitemi në ring un dhe vëllau im Sefer Seferi. Ndeshja transmetohet live në MTV 2, poashtu keni mundesi ta ndiqni edhe tek linku më posht” ka shkruar Taysoni shqiptar.

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *