Cilën këngëtare kosovare pëlqen Ronaldo?!

No Comment Yet

Cristiano Ronaldo pëlqen videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës.

Futbollisti i njohur portugez, dhe ylli i Real Madridit, ka pëlqyer videon e këngëtares kosovare, Rita Orës, në rrjetin social Instagram, shkruan Gazeta Metro.

Rita ka pubklikuar një video çasti në kryqytetin francez në Paris, dhe Ronaldo nuk ka hezituar t’i bëj “like” asaj.

Up Next

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *