Ditari More Ditari

Bota More Bota

Rajoni More Rajoni

Teknologji More Teknologji

Teknologji
Samsung Galaxy S6 nuk do të ketë plastikë

Samsungu ka konfirmuar se telefoni i ri Galaxy S6 nuk do të ketë mbështjellës plastik ashtu si...

Sport More Sport

Kultura More Kultura

TË TJERA
mbreti-zem-euml-rgjer-euml-i-arabis-euml-qytetar-euml-t-i-shp-euml-rblen-me-29-miliard-euml-dollar-euml_hd
Bota

Mbreti zemërgjerë i Arabisë, qytetarët i shpërblen me 29 miliardë dollarë

January 30, 2015
20150130143644791646
Ditari

Në dhjetor eksporti i Kosovës mbuloi vetëm 11 për qind të importit

January 30, 2015
18771
Sport

Mathieu konfirmon: Pati zënkë mes Messit dhe Enriques

January 30, 2015
1422613330tatu-extrem
Lifestyle

Festivali i Tatuazheve, art apo tmerr?

January 30, 2015
auto_foto-kushtrim-ternava-betimi-i-kryetarit-te-ri-shpend-ahmeti6_85291418994301
Ditari

Shpend Ahmeti kërkon zgjedhje për Kuvendin Komunal

January 30, 2015
1422544567paflokeee
Lifestyle

Lamtumirë humbjes së flokëve

January 30, 2015
1422525947kyle-nona
Lifestyle

“Më pëlqejnë të moshuarat, i adhuroj protezat”

January 30, 2015
142257675220150129_231530.jpgartikull
Ditari

Emisioni italian “Le Iene”, intervistë me xhihadistin shqiptar

January 30, 2015
studentja
Lifestyle

Studentja, skena pornografike në bibliotekë VIDEO (+18)

January 30, 2015
foto (1)
Ditari

Mustafa vizitoi gjashtë qytete, Thaçi gjashtë shtete?

January 30, 2015
20150130111111878646
Ditari

Në Shkup nesër protestë solidarizuese me protestuesit e Kosovës

January 30, 2015
z_6827
Ditari

Skandal: lirohen pesë të akuzuarit për ryshfet e falsifikim!

January 30, 2015
dacic
Ditari

Daçiq në Kosovë, takimi i Ballkanit Perëndimor pa simbole shtetërore

January 30, 2015
itali
Bota

Parlamenti italian voton sot për kreun e ri të shtetit

January 30, 2015
auto-ebu-me-muhaxhirin1422604981
Ditari

Pamje të familjes Hasani nga Kosova që gjenden në ISIS (FOTO+VIDEO)

January 30, 2015
Gjobitet-Kerry-për-moslargimin-e-borës-para-shtëpisë
Bota

Gjobitet Kerry për moslargimin e borës para shtëpisë

January 30, 2015
televizioni-ne-holand
Bota

Një i armatosur futet në televizionin kombëtar në Holandë

January 30, 2015
largea_ramush-haradinaj-vv1414927312 (1)
Ditari

Analistët thonë se organizimi i opozitës dhe protestat do t’ia shkurtojnë jetën kësaj qeverie

January 30, 2015
Mimoza-Kusari-Lila
Ditari

Skandali 2-milionësh i Mimozës me prona

January 30, 2015
kushtrimternava-isa-mustafa-13
Ditari

Isa Mustafa me mëngjes i ka disa fjalë ”miradie” për qeverinë e Serbisë

January 30, 2015
nxenesit_
Ditari

EDHE MËSIMDHËNËSIT NË GREVË

January 30, 2015
viets
Ditari

Ambasadorja e Gjermanisë në Kosovë: populli javën e kaluar i dha një mesazh establishmentit politik!

January 30, 2015
20150130091158119620
Ditari

PUNONJËSIT SHËNDETËSOR NË GREVË

January 30, 2015
AKI-shefi-700x464
Ditari

Largimi i Jablanoviqit kushtëzohet me zëvendësshefin e AKI-së

January 30, 2015
80663970_125709444
Bota

Sulme vdekjeprurëse në Egjipt, 26 të vdekur

January 30, 2015
horoskopi
Horoskopi

Horoskopi 30 janar 2015

January 30, 2015
largea_eqrem-kryeziu-151373294162
Ditari

Eqrem Kryeziu pyet Isa Mustafën e Hashim Thaçin: a keni pasur edhe për terrorin shtetëror serb qëndrime të njëjta?

January 30, 2015
foto (1)
Ditari

LDK-ja në “birën e minit”, nuk flasin e as nuk shkojnë në debate televizive

January 29, 2015
landrance2
Kuriozitete

Maroku mes islamit dhe legalizimit të marijuanës

January 29, 2015
20150129172508949646
Auto

Shfaqen fotografitë zyrtare të Golf GTD

January 29, 2015
20150129163002509646
Shëndetësi

Bademi, ushqimi më i mirë për lëkurën e shëndetshme dhe të bukur

January 29, 2015
20150129201954398646
Auto

Audi së shpejti me model të ri

January 29, 2015
20150129212536775646
Teknologji

Samsung Galaxy S6 nuk do të ketë plastikë

January 29, 2015
20150128222800184646
Lifestyle

Shpëtoni lidhjen tuaj me këto shprehi të shëndetshme

January 29, 2015