Ditari More Ditari

Bota More Bota

Rajoni More Rajoni

Teknologji More Teknologji

Teknologji
Si ta ndaloni funksionin ‘seen’ në Facebook?

Bisedat kanë zënë një vend të çuditshëm në vitin 2015, të cilat fillojnë por nuk përfundojnë me...

Sport More Sport

Kultura More Kultura

TË TJERA
foto (2)
Ditari

Gjermania ktheu edhe 130 kosovarë

April 24, 2015
inside-the-trepca-mine
Ditari

Trepça nga sot pa licencë, menaxhmenti hesht e deputetët nisen për Beograd

April 24, 2015
foto-2-1712
Ditari

Arrestohen fajdexhinjtë e Bellopojës (Foto)

April 24, 2015
20150424140657872646
Ditari

Dalibor Jevtiq-ministër për Komunitete e Kthim

April 24, 2015
kfori
Ditari

NATO: Kosova ka pranuar, FSK në veri veç me lejen e KFOR-it

April 24, 2015
micsokoli
Dossier

134 vjet nga rënia heroike e Mic Sokoli

April 24, 2015
20150424092759321646
Ditari

Kosova më e lumtur se Serbia e Shqipëria

April 24, 2015
jakup-krasniqi-ka-shqiptar-euml-t-euml-lig-euml-q-euml-faj-euml-sojn-euml-adem-jasharin-p-euml-r-vrasjen-e-familjes-s-euml-tij_hd
Ditari

Krasniqi: Kosova e sunduar, drejtësia e dështuar

April 24, 2015
kushtrim-ternava-seanca-e-kuvendit-78
Ditari

Deputetët kosovarë mësyjnë Beogradin

April 24, 2015
nisin-g-euml-rmimet-p-euml-r-varrez-euml-masive-t-euml-shqiptar-euml-ve-n-euml-novi-pazar-hd
Ditari

Vazhdojnë gërmimet në Novi Pazar, dyshohet për varrezë masive

April 24, 2015
bashkimi-i-opozit-euml-s-po-ka-efekt_hd
Ditari

Bashkimi i opozitës po ka efekt

April 24, 2015
hek
Ditari

Në hekurudhën Shkup-Veles treni shtyp së paku 14 emigrantë

April 24, 2015
Gjykata-Ferizaj-1-620x330
Ditari

Për blerje, posedimi dhe shpërndarje të narkotikëve dënohen me 26 vite burg

April 23, 2015
konjeksioni
Ditari

Rama: Berisha bllokoi interkonjeksionin me Kosovën

April 23, 2015
z_1765
Ditari

Presidentja thotë se prioritet i Kosovës është lufta kundër korrupsionit

April 23, 2015
1_3107
Relax

Këto të brendshme seksi janë përdorur në shekullin 19 [FOTO]

April 23, 2015
20150423165100116646
Ditari

BE pritet të ndajë mjete të reja për Kosovën

April 23, 2015
20150423115311754620
Showbiz

SHPALLET LISTA E KËNGËTARËVE MË TË PASUR

April 23, 2015
11159531_829673153769343_5018529362380646972_n
Ditari

Vazhdon eksperimentimi me decentralizim në shtet e rajonit

April 23, 2015
mercedes-benz-cls-class-650x358
Auto

Mercedes-Benz CLS elegant

April 23, 2015
3142-620x330
Kuriozitete

Drejt e në shenjë! (FOTO)

April 23, 2015
Screenshot_37-650x352
Teknologji

Si ta ndaloni funksionin ‘seen’ në Facebook?

April 23, 2015
1288-620x330
Kuriozitete

Fotografohen në ujë, dhe pastaj u shfaq diçka e papritur! (FOTO)

April 23, 2015
wr42-610x358
Lifestyle

Vendet më të bukura në botë që duhet patjetër t’i shihni (Foto)

April 23, 2015
slide_419104_5345222_free-650x358
Galeria

Fëmija me sindromin daun i cili ‘fluturon’

April 23, 2015
Screenshot_42-650x358
Shëndetësi

Guanabana, 10 mijë herë më e fuqishme se kimioterapia

April 23, 2015
410565_img650x420_img650x420_crop-650x358
Bota

Turqia tërheq edhe ambasadorin nga Austria

April 23, 2015
2530-620x330
Kuriozitete

25 vjeçari martohet me nënën e shokut 54 vjeçe

April 23, 2015
1-1-650x358
Bota

Lavrov: Jo Rusia, po SHBA-të po shkelin armëpushimin në Ukrainë

April 23, 2015
brazil11
Kuriozitete

Njeriu më i gjatë i Brazilit gjen dashurinë. Mes të dyve, 80 cm distancë (FOTO)

April 23, 2015
20150423155136817646
Ditari

Investitori italian u shkruan zyrtarëve: Po na rrezikojnë prokurorët

April 23, 2015
uefa-konfirmon-ndryshimet-n-euml-sistemin-e-shortit-t-euml-lk-s-euml_hd
Sport

UEFA konfirmon ndryshimet në sistemin e shortit të LK-së

April 23, 2015
luani-620x330
Kuriozitete

Luanin e shëtit sikur të ishte një qen, kafshon një vajzë 9 vjeçare (FOTO)

April 23, 2015
Rruga-e-Kombit-629x358
Ditari

Protesta kundër taksave në “Rrugën e Kombit”

April 23, 2015